Генератор AL-KO 2000 i – інверторний бензиновий генератор для організації автономного джерела електроенергії.
Пристрій розрахований на 1-фазну електрику, на корпусі генератора є вихід 220-230 В і 12-вольтовий вихід із силою постійного струму 8,3 А (для використання генератора як зарядний пристрій для акумуляторів).
Бензогенератор знаходиться в шумопоглинаючому корпусі.
Пристрій оснащений містким паливним баком на 4 л бензину, розрахований на 5 годин безперервної роботи без дозаправки.
Рівень шуму становить 65 дБ, що дозволяє вважати цей бензогенератор малошумним агрегатом. Компактні розміри зручні для використання інверторного генератора під час виїзних заходів.
Особливості AL-KO 2000 i:
- Інверторний бензогенератор - ідеальна синусоїда вихідної напруги гарантує бездоганну роботу підключених приладів, чутливих до перепадів та стрибків.
- Компактні розміри та невелика вага – зручно для транспортування та для встановлення в умовах обмеженого вільного простору.
- Регулятор потужності – бензогенератор можна запустити в режимі повного або половинного завантаження.
- Малий рівень шуму – двигун знаходиться в шумопоглинаючому корпусі.
- Заряджання акумуляторів – крім євророзетки на 220-230 В, є 12-вольтова розетка з постійним струмом 8,3 А для заряджання автомобільних акумуляторів.
- Тривалий період застосування – паливний бак 4 л забезпечує 5 годин безперервного використання без зупинки на дозаправку.
- Ефективна робота - повітряне охолодження генератора та внутрішніх вузлів.
Переваги AL-KO 2000 i:
- Малошумність.
- Компактні розміри.
- Невелика вага.
- Місткий бензобак.
- Тривала робота без дозаправки.
- Ідеальна синусоїда вихідної напруги.
- Регулятор потужності.
- Повітряне охолодження генератора.
- Інверторне виконання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Страна производитель | Китай |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Инверторный |
| Конструкция | Портативная |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная сила тока | 16 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 1.6 кВт |
| Максимальная мощность | 1.8 кВт |
| Режим работы | Аварийный |
| Время непрерывной работы | 5 час |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пиковая мощность | 1800 Вт |
| Подключение устройства | Розетка AC 230В |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | Loncin |
| Объем двигателя | 79 куб. см |
| Объем топливного бака | 4 л |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 490 мм |
| Высота | 450 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Вес | 21 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Уровень шума | 64 дБ |
| Защитный кожух | Да |
| Датчик уровня масла | Да |
| Ручка для переноса | Да |
Информация для заказа
- Цена: 24 499 ₴









