Компанія BLUETTI – каліфорнійський виробник портативних силових станцій – систем накопичення енергії та мобільних сонячних систем, що відрізняються високою якістю та продуктивністю.
Актуальні як ніколи, портативні зарядні станції BLUETTI забезпечують живлення будь-яких електроприладів, не зважаючи на перебої електропостачання або тимчасову відсутність доступу до електромережі:
- у приватних будинках, жилих та офісних приміщеннях;
- у польових умовах розташування військових та цивільних;
- під час активного відпочинку на природі тощо.
PowerOak Bluetti EB3A - це портативна система живлення, яка має компактну та легку конструкцію. Завдяки інвертору змінного струму Pure Sine Wave потужністю 600 Вт (пускова потужність короткочасно 1200 Вт) та вражаючій ємності 268 Вт-год (12 Ач).
Має 6 способів заряджання: зарядка від мережі змінного струму, сонячна зарядка, заряду від автомобільного прикурювача та заряду від генератора, від мережі змінного струму+сонячної панелі або мережі змінного струму+адаптера.
Час зарядки:
- Зарядний кабельний (стандартний режим 268 Вт): ≈ 1,5-2,0 години
- Від сонячної панелі (200 Вт): ≈ 1,8–2 години (при яскравому сонячному світлі, ідеальній орієнтації та низькій температурі)
- Автомобільний прикурювач 12 В/24 В (102 Вт/204 Вт): ≈3,2-3,7 або 1,9-2,4 години
- Змінний струм + сонячна панель (430 Вт): ≈1,2–1,7 години (при яскравому сонячному світлі, ідеальній концентрації та низькій температурі)
Сонячна зарядка доступна в діапазоні напруги від 12 до 28В, 8,5А та потужністю до 200Вт. Вбудована схема MPPT забезпечує ефективне заряджання при нестабільній електриці від сонячної енергії. Кабель для автомобільної зарядки, що входить у комплект, дозволяє заряджати систему під час руху.
Роз'єми для пристроїв:
- 2шт USB - 5 В/3A
- 1шт USB-C (type-c) - до 100Вт
- 1шт Автомобільний вихід - 12/24В 8
- 1шт Виходу AC - до 600Вт (пускова 1200 Вт)
- 2шт Виходу DC (5,5х2,1 мм) - 12 В/10A
- 1шт Панель бездротової зарядки - 5/7.5/10/15Вт
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bluetti |
| Страна производитель | Китай |
| Производительность | 0.268 кВт*ч |
| Мощность | 0.6 кВт |
| Тип системы по мобильности | Портативная |
| Пользовательские характеристики | |
| Частота тока | 50 Гц |
| Емкость батареи | 268 Вт/год |
| Тип корпуса | Полугерметичный |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Время зарядки | 1.5 година |
| Время работы при полной нагрузке | 40 хв |
| Тип предохранителя | Автоматический |
| Життєвий цикл аккумулятора | 2500 заряд / розряд |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Автоматическая регулировка напряжения | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Тип монтажа | Поверхностный |
| Тип охлаждения | Активный |
| Выходная мощность | 600 Вт |
| Максимальное входное напряжение | 220 В |
| Защита от короткого замыкания | True |
| Количество фаз | 1 |
| Дистанционное управление | True |
| Основные атрибуты | |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Особенности | С фонариком |
| Разъемы | DC, USB Type-C, AC |
| Зарядка батареи | От сети, От солнечной энергии, От автомобильной зарядки |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество заряжаемых устройств | 6 |
| Количество розеток | 1 |
| Максимальная мощность W | 600 |
| Выходные интерфейсы | Розетка 220 В |
| Функции зарядки | Сквозная зарядка |
| Назначение | Для электроники |
| Индикация | С дисплеем |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Тип | Универсальная солнечная батарея |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 183 мм |
| Вес | 4.5 кг |
| Длина | 255 мм |
- Цена: 15 500 ₴








