
Портативная зарядная переносная электростанция ARIYUAN A5 Power Station (520 Вт⋅час / 0.5кВт)
17 999 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: ARIYUAN A5
Станція резервного живлення ARIYUAN A5 520WH /500W оснащений літій-іонним акумулятором високої ємності 140400 мА/год/520 Вт-год, якого достатньо, щоб задовольнити різноманітні потреби в електроенергії. Ідеальний аварійний резерв живлення для користувачів вдома/подорожі/кемпінгу/тривалих подорожей/CPAP.
Світлодіодний екран забезпечує точні показники рівня заряду батареї/вхідної потужності зарядки/виходу змінного струму/виходу постійного струму/виходу USB. Зручна ручка з телескопічною конструкцією, плоска, коли не використовується, щоб заощадити простір, легка та компактна конструкція для зручності перенесення. Безперервна вихідна потужність 500 Вт і пікова вихідна чиста синусоїда 1000 Вт підходить для точного обладнання, медичного обладнання та систем охорони здоров’я, забезпечуючи стабільне заряджання кількох пристроїв.
ARIYUAN A5 можна заряджати, під'єднавши до сонячної панелі (не входить у комплект), або її можна повністю зарядити за допомогою адаптера змінного струму чи автомобільного зарядного пристрою. Підтримує кілька засобів захисту, щоб уникнути пошкоджень, спричинених перевантаженням, надлишковим струмом, перегріванням, перезарядом.
Окрім забезпечення достатньої потужності для малих кінцевих користувачів, портативні електростанції також можна використовувати для медичного обслуговування. Ідеально підходить для смартфона, планшета, ноутбука, камери, ліхтаря, дронів, вентиляторів або інших малопотужних пристроїв.
Технічні характеристики:
- Потужність: 0,5 кВт/500 Вт.
- Ємність батареї: 520 Wh (ват\годин).
- Життєвий цикл >1000 разів.
- Час зарядки: 8 годин при 15 В постійного струму.
- Робоча температура: -10°C-40°C.
- Зарядка від сонячної панелі: 13-22 В постійного струму / 6,0A макс.
- Вихід постійного струму:
- 1x USB 5-9V/2A USB 3,0.
- 2x USB 5 В/3,1 А (макс.).
- 1x Type-C Port: 5-9V/2A.
- 4x 5521 Вихід постійного струму: 12,6 В/10 А.
- 1x автомобільна розетка.
- Вихід змінного струму: 2x 230 В (чиста синусоїда).
- Світлодіодний дисплей.
- Розмір (ДxШxВ): 306х200х176 мм.
- Вага: 6,3 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Flashfish |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Зарядная станция |
| Емкость аккумулятора | 140400 мА/ч |
| Зарядка батареи | От сети, От солнечной энергии, От автомобильной зарядки |
| Разъемы | Type-C, USB Type-A, USBx2, Розетка AC 220В, DC |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Цвет корпуса | Серый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество заряжаемых устройств | 8 |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Высота | 180 мм |
| Вес | 6.3 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Частота тока | 50 Гц |
| Емкость батареи | 520 Вт/год |
| Индикация | Световая |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Время зарядки | 8 година |
| Количество входных розеток | 1 шт. |
| Время работы при полной нагрузке | 60 хв |
| Количество выходных розеток | 2 шт. |
| Допустимая пиковая мощность | 500 Вт |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
| Тип монтажа | Переносна |
| Особенности | Противоударный корпус |
| Выходная мощность | 500 Вт |
| Максимальное входное напряжение | 220 В |
| Набор переходников | Да |
- Цена: 17 999 ₴




