Портативна станція живлення Jackery Explorer 2000 Plus
Розширювана для різноманітних сценаріїв
2-24 кВт-год розширюваної потужності
Стрибкоподібна продуктивність
Живить важкі пристрої потужністю до 6000 Вт
Надшвидка сонячна зарядка
Передова технологія IBC, швидка сонячна зарядка за 2 години
Довговічна надійність
Видатний LiFePO4 акумулятор з 10-річним терміном служби
Технологія ChargeShield
Використовуючи унікальний алгоритм заряджання зі змінною швидкістю, технологія швидкого заряджання збільшує термін служби акумулятора на 50%.
Висока вихідна потужність
Максимальна потужність 6 000 Вт при паралельному підключенні та розширювана напруга 120/240 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jackery |
| Користувацькі характеристики | |
| Ємність батареї | 2042.8 Вт/год |
| Об'єм брутто | 0.1346 м3 |
| Розмір | 373,6 x 473 x 359,4 мм |
| Вага без упаковки | 27.9 кг |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Вага в упаковці | 33.5 кг |
| Кількість циклів заряджання | 4000 циклів до 70%+ продуктивності |
| Батарея | Літій-іонний акумулятор |
| Тип продукту | Power station |
| Колір | Чорний/помаранчевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 999 ₴





